Penzion U Lišáka

Záměrem Farmy Třebešov bylo podpořit agroturistiku vybudováním penzionu v prostředí Orlických hor, v malé obci Třebešov vzdálené 6 km od Rychnova nad Kněžnou. Farma Třebešov sama o sobě od roku 2013 splňuje prvovýrobu v rostlinné výrobě. V roce 2015 Farma Třebešov poprvé diverzifikovala činnost vybudováním bourárny a prodejny zvěřinového masa. V letošním roce se rozhodla využít dotačního titulu Agroturistika PRV a to z toho důvodu, že má ve svém vlastnictví vhodný objekt, venkovský brownfield, který se stal funkčním penzionem U Lišáka. Účelem penzionu je ubytování turistů pro odpočinkový pobyt.

 

Penzion má celkem 3 ubytovací jednotky o celkovém počtu 20 lůžek ve 2 podlažích propojených schodištěm u vstupu do penzionu. Každá ubytovací jednotka má kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení a nezbytný nábytek.

 

Příjemné prostředí čeká návštěvníky také v prostoru vedle penzionu, kde je vybudováno místo k venkovnímu posezení pro 20 lidí. Jelikož je penzion realizován v těsné blízkosti prodejny zvěřinového masa Farmy Třebešov, je zde k dispozici i gril na přípravu masa. Součástí objektu je přístřešek pro kola návštěvníků s kapacitou 20 kol. Kolem celého objektu je nově vybudována zpevněná plocha. Součástí této plochy je 12 parkovacích míst.

 

V obci Třebešov nenajdete žádné jiné ubytovací zařízení. Atraktivitu místa umocňuje i bažantnice s honitbou, což spadá do cílové skupiny ubytování myslivců, dále cyklotrasy, velké množství pěších tras a malebné venkovské prostředí v podhůří Orlických hor.

 

Projekt Podpora agroturistiky v Třebešově
PENZION U LISAKA_01
PENZION U LISAKA_02
PENZION U LISAKA_03
PENZION U LISAKA_04
PENZION U LISAKA_05
PENZION U LISAKA_06
PENZION U LISAKA_07
PENZION U LISAKA_08
PENZION U LISAKA_09
PENZION U LISAKA_10
PENZION U LISAKA_11
PENZION U LISAKA_12
PENZION U LISAKA_13
PENZION U LISAKA_14
PENZION U LISAKA_15
PENZION U LISAKA_16
PENZION U LISAKA_17
PENZION U LISAKA_18
PENZION U LISAKA_19
PENZION U LISAKA_20
PENZION U LISAKA_21